JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews
  • Każde dziecko traktujemy indywidualnie, a nasze działanie jest odpowiedzią na Jego potrzeby.
  • Nasz zespół tworzą specjaliści reprezentujący wysoki poziom wiedzy i kompetencji zawodowych.

Kolejny członek naszej kadry

Drodzy rodzice maluszków! Z przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu dołączyła Pani Ania, która jest doradcą noszenia w chustach.
Przedstawiamy sylwetkę Pani Ani :)

Jestem mamą dwóch synów, Kuba 6 lat i Miłosz 14 miesięcy. Chusty znalazły mnie już po urodzeniu starszego syna ale był dowodem, że wiązanie chusty nie jest takie oczywiste. Samej bez wsparcia wydawało mi się, że syn nie polubił być noszonym, a jest tylko dowodem na źle dobraną chustę i wiązanie.
Na szczęście był typem dziecka, które samo zasypiało w łóżeczku.
Drugi syn to całkiem inna bajka... Choć początek chustowania był bardzo praktyczny... wybieraliśmy się na urlop, gdzie chcieliśmy ze starszakiem zwiedzać zamki... no i pojawiła się chusta :) Tak nam się spodobało że zaczęłam używać jej o wiele częściej niż wózka i propagować noszenie w chustach.
Opowiadając często o chustach to tu to tam poczułam, że muszę usystematyzować swoją wiedzę i zrewidować swoje doświadczenia... I zostałam doradcą noszenia ClauWi.
Na ten moment odczytuję to jako kolejny naturalny krok... Ukończyłam studia na kierunku pedagogika i kilka lat przepracowanych w różnych placówkach edukacyjnych.

Teraz na co dzień odkrywam ile można robić jako mama: buggygym czyli to do czego chustomama używa wózka, salsa z dzieckiem, spotkania klubów mam i chustowych, chusto kawy i... I takie zwyczajne rzeczy jak samotna podróż pociągiem czy zakupy w sklepie ze schodami.